Doç.Dr. Fethiye Dilek Örken Necioğlu

Doç.Dr. Fethiye Dilek Örken Necioğlu

En iyi Nöroloji Doktorları listesinde yer alıyor

  • 3 Yorum
  • 1570 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Doç.Dr. Fethiye Dilek Örken Necioğlu ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Doç.Dr. Fethiye Dilek Örken Necioğlu 5/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Doç.Dr. Fethiye Dilek Örken Necioğlu Toplam: 1570 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

AyşeGirgin 8/31/2016 8:43:22 AM tarihinde yazdı.
Geçirdiği nöbet sebebi ile Şişli Etfal Hastanesi aciline götürdüğümüz kardeşime daha sonrasında Epilepsi teşhisi konulmuştur. Çekilen Emar ve Eeg sonuçlarında doktorumuz bir şey çıkmadığını söyledi. 52 gün üzerine yeniden nöbet geçirdi. Geçen hafta perşembe geçirdiği nöbetten sonra şiddetli baş ağrısı ve çoklu görmeye başladığını belirtiyor. Biz hastaneniz den yeni bir randevu aldık. Değerli görüşlerinizi ve yardımlarınızı rica ediyorum.
yılmaz durgun 5/18/2016 5:34:19 PM tarihinde yazdı.
şişli etfal hat. nör. kliniğinde bir ay yattım bu süre zarfında gösterdiği eğitimci yönüüyle (asistan ve uzman dr.lara] çok başarılı buldum ayrıca hastalara yaklaşımıda çok can siperhaneydi çok memnun kaldım teşekkürü bir borç bilirim kendisin
ümmühan 5/22/2015 7:06:46 PM tarihinde yazdı.
Ben epilepsi hastasıyım 6 senedir dilek hanımı hastasıyım gercekten deger verdigim bir doktor hastasıyla ilgilenen gereken neyse yapan güler yüzlü bir doktor ben memnunum allah yolunu açık etsin.

Bunlar da ilginizi çekebilir!