Doç.Dr. Murat Akyıldız

Doç.Dr. Murat Akyıldız

En iyi Gastroenteroloji Doktorları listesinde yer alıyor

  • 2 Yorum
  • 2764 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Doç.Dr. Murat Akyıldız ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Doç.Dr. Murat Akyıldız 5/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Doç.Dr. Murat Akyıldız Toplam: 2764 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Nilay 29.10.2017 00:02:45 tarihinde yazdı.
Murat Hocam gebeligim boyunca takip etti. Ve kendisi sayesinde sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim. Hayatımda tanıdığım en iyi doktordur. Kendisini ailecek cok seviyoruz. İlgisi alakası samimiyeti herşeyi çok içten. İyiki bu kadar iyi bir doktorla karşılaşmışız. İyiki var saygıdeğer hocam.
Yeter 18.08.2016 14:31:39 tarihinde yazdı.
Doç.Dr Murat Akyıldız hoca ile 2010 yılında karaciğer naklimin 6. ayında tanıştım o günden sonra hiçbir suretle yanlız kalmadım kendisi alanında çok iyi olmak suretiyle insani yönü ilede oldukça örnek bir kişiliktir .. Eğer hastalık başlangıcında herşey onun kontrolünde ulaşılamayacak bir yerde değilse azrailin elinden birkez daha kurtulmuşsun demektir .. buradan kendisini sevgi ile selamlıyorum iyiki varsınız hocam. .

Bunlar da ilginizi çekebilir!