Uzm.Dr. Hasan Önal

Uzm.Dr. Hasan Önal

En iyi Çocuk Metabolizma Hastalıkarı Doktorları listesinde yer alıyor

  • 3 Yorum
  • 4309 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Uzm.Dr. Hasan Önal ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Uzm.Dr. Hasan Önal 4.5/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Uzm.Dr. Hasan Önal Toplam: 4309 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

AYDIN ALTINDAĞ 18.09.2016 00:52:28 tarihinde yazdı.
Hocam iyi geceler umarım sıhhattesinizdir.Hocam 5 yaşında otizmli bir oğlum var.Antalya da yaşıyoruz. oğlum şu an özel eğitim alıyor.Dr. Deniz bey şiddetle oğlumu size göstermemi tavsiye etti ancak siz görüp görüş bildirdikten sonra tedaviye devam edecebileceğini söyledi oğlumun amino asit değerleri çok düşük çıktı ve Deniz bey bu duruma anlam veremedim kesinlikle Hocam görsün ona göre dedi Hocam 182 den randevu alamadım polikliniğinizede ulaşamadım 3 ekimde oğlumu size getiricem Hocam inşaallah ordasınızdır ve ben oğlumu size gösterebilirim... sevgiler Hocam... hoşçakalın...
Mehmet Acar 18.09.2016 00:40:37 tarihinde yazdı.
Hasan bey size ulaşabileceğim bir telefon numarası istiyorum , şimdiden teşekkür ederım.
Ayşe Esra Karaman 17.01.2015 09:31:51 tarihinde yazdı.
Mütevazi ve yardım sever kişiliği ile dikkat çeken,konusunun uzmanı,halk için çalışan bir bilim adamı.İyiki varsınız hocam !!!

Bunlar da ilginizi çekebilir!