Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş

Bolu'daki Psikiyatri Doktorlari içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.

Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş Hakkında

Bolu'daki Psikiyatri Doktorlari arasında bulunan Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş, şu ana kadar 1317 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 4.5/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Ass.Dr. Emrah Orkun Ateş için yapılan yorum ve değerlendirmeler

  • S.

    10 ay önce

    Yıllardır yaşadığım OKB problemleri için biriyle görüşmeyi reddediyordum sonunda eşimin israrlariyla madalyon psikiyatri den Emrah Orkun ateş ile görüştüm bana ilaç yazdı ve birini kullandigimda resmen intihar edecektim çok kötü bir gece geçirdim sabaha kadar yaşadığım bedensel acılar ve gördüğüm halüsinasyonlari anlatsam roman olur. Çok korktum ve ulaşmaya çalıştım kendisine. Zaten adeta ulaşılmaz bir insan. Sonunda beni aradığında da hemen anlamak istedim yaşadıklarımı, beni doğru düzgün dinlemedi. Yasadiklariniz tamamen psikolojik ( hadi canım çok zekisin!) ilaçlar sizi rahatlatacak dedi. Ben, ama hocam korkuyorum bir daha aynı şeyleri yaşamaktan sanırım kullanmayacağım dedim ve cevap şu SİZ BİLİRSİNİZ KULLANMAYİN SİMDİ DANİSANİM GELECEK KAPATİYORUM gerçekten bir doktorun görevi bu mudur Ben kendimle oraya gelmek için ne savaşlar vermişim , sen bana verdiğin ilacın etkilerini konuşmaya vakit bile bulamıyor musunuz Sen nasıl bir eğitim gördün de sesimden bile ne yaşadığımı anlamiyorsun. Dehşete kapilmisim, korkuyorum, titriyorum ve sen bilirsin diye telefonu suratıma kapatıyorsun. Bir de paranla rezil olmak diye de adlandırabiliriz bu görüşmeyi. Devlet Hastanesi'ne gitsem daha çok ilgilenirlerdi. Görüşmede de o kadar aceleci davranıyordu ki huzursuz etmişti beni. Sanırım doktor bey mütemadiyen haplaniyor. Başka türlü bu tavırlarını aciklayamam. Ve tebrikler sayenizde bir daha bir doktorla görüşmeyi düşünmüyorum.