GÜNHAN EMLAK

GÜNHAN EMLAK

En iyi Emlakçı listesinde yer alıyor

  • 10 Yorum
  • 14666 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

GÜNHAN EMLAK ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

GÜNHAN EMLAK 4.27/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. GÜNHAN EMLAK Toplam: 14666 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Sinem Gün Alkaya 3/5/2016 4:34:49 PM tarihinde yazdı.
Günhan Emlak Ofisini ilk kez Eskişehirde oturduğum yıllarda, bir arkadaşımın onlardan tesadüfen bir ev satın alması ile ögrendim. Arkadaşım bana İzmirde herhangi bir emlak işin olursa mutlaka Günhan Emlak ofisine git derdi. Aradan birkaç sene geçtikten sonra tayinim İzmire çıkmıştı. Ne diyeyim İzmir zaten hep arzu ettiğim güzel bir şehirdi. İzmire gider gitmez önce arkadaşımı sonra da Günhan Emlak ofisine gittim. Bana kısa sürede oturabileceğim ve kendi eski evimi aratmayan bir ev bulmuşlardı. Arkadaşıma bana Günhan Emlak firmasını önerdiği ve gerçekten doğru ve güvenilir bir emlak ofisine gittiğim için memnunum. Tüm Eskişehirli Hemşerilerime de İzmirde Emlak İşiniz olursa GÜNHAN Emlak firmasına gidin diye artık söylüyorum. Saygı ve sevgilerimle.... S.Alkaya (Lütfen adım sizde gizli kalsın)
imge akşen 5/11/2015 2:43:11 PM tarihinde yazdı.
Günhan Emlak gerçekten iyi bir emlak firması. bu site de eniyileri bulup listelemiş ama eksik meslek grupları var eniyiler.com da. sanırım kısa zamanda tüm meslek gruplarının en iyileri kayıt edilir. site güzel ama biraz daha geliştirilmesi lazım. teşekkürler.
Hasan Fehmi Göreli 4/1/2015 6:16:12 PM tarihinde yazdı.
Günhan Emlak firması ile rahatlıkla güvenerek gözünüz arkada kalmadan çalışabilirsiniz. Ben geçen sene evimi onlara teslim ettim ki tam da kriz dönemiydi 3 ay içinde hemen sattılar. Prensip sahibi ciddi disiplinli ve özverili çalıştıkları için de sektörün başarılı firmalarından olmaları çok doğal.
Sibel Demiryürek 3/23/2015 2:22:01 PM tarihinde yazdı.
Günhan Gayrimenkul Firmasını kısaca Güvenilir, İlkeli, Prensip sahibi, Saygılı, İşlerini bilen ve doğru yapan bir firma olarak nitelendirebilirim.
Hasan ALTAŞ 1/6/2015 6:10:49 PM tarihinde yazdı.
Günhan Emlak firması ile ilk kez 1997 yılında tanışma fırsatım olmuştu. O tarihte annemler Muğlada oturuyorlardı. Ben Dokuz Eylül Üniversite Hastanesine gelmiştim. Hekimlik yıllarım henüz başlamış ve İzmiri çok iyi bilmiyordum. Bir dostumun da tavsiyesi ile Hatayda bir ev kiralamak üzere Günhan Emlak firmasından Tevfik bey ile görüşmüş ve bir ev talebim olduğunu söylemiştim. Aradan en fazla 1 hafta kadar geçmişti ki Tevfik bey beni aradı ve Doktor bey size bir ev buldum ama satılık dedi. Gelin şu evi satın alın ileride pişman olmazsınız dedi. Biraz borç biraz aile yardımı ve kredi ile bir ev sahibi olmuştum. Günhan Emlak Tevfik bey sayesinde genç yaşta bir ev sahibi olmuştum. O evde yaklaşık 10 yıl oturdum ve Yine Günhan Emlak evimi değerinin hatta biraz da üstünden sattı. Sonradan yeni aldığım ev konusunda da bana yardımlarını esirgemeyen Günhan Emlak Firmasına son derece teşekkürlerimi sunarım. Bir çok emlak firması tanıdım ama kendileri kadar samimi dürüst ve işlerini iyi yapan bir başka emlak firması daha görmedim gerçekten. Herkese tavsiye ediyorum kendilerini. İşleri Gerçekten zor. İnsanlar ile ugraşmak bu zamanda hiç de kolay değil. Jinekolog Uzm.Dr. Hasan Altaş
Mustafa Ali Hisar 12/27/2014 2:40:31 PM tarihinde yazdı.
İzmir şehir merkezine bağlı ilçelerde bence eniyiler.net sitesine yakışan 3-4 emlak firması var. Benim değerlendirmem şöyle; 1) Günhan Emlak. 2) Hatay Metin Emlak. 3) Güzelyalı Emlak Bu emlak firmalarının üstüne emlak firması tanımıyorum. Bence en fazla iş yapan ve en başarılı ve güvenilir emlak firmaları bunlardır.
Handan Aksüt 12/22/2014 12:26:33 PM tarihinde yazdı.
Günhan Emlak firması bence İzmir-in en tecrübeli ve işini severek yapan emlakçıların bir araya gelerek oluşturdukları güvenilir bir firma. Çok çalışıyorlar. Doğal olarak hem müşteri hem de iyi para kazanıyorlar. İzmirli Firma olması da ayrıca güzel bence. Çünkü etraf doğulu dolu malum
Mehmet Kemal Yüce 12/11/2014 2:41:03 PM tarihinde yazdı.
Günhan emlak firmasını gerek internetten olsun ve gerekse arkadaş çevremde hep duyarım. Bir arkadaşım da Günhan emlaktan bir ev satın almıştı. Oldukça uygun fiyata satın aldığını ve bugün evinin yüksek prim yapmasını da onlara borçlu olduğunu söyler durur. Bana da ev alacağım takdirde onlara gitmem konusunda ısrar etmişti. Ben de Mevcut evimi kiraya verirken kendilerine gitmiş ve tanışmıştım. Günhan emlak firması gerçekten de son derece alakadar oldu ve aradığım şartlarda hemen evime çalışan bankacı bir kiracı aile buldular. 4 yıldan beri en ufak problem dahi yaşamadım. İşlerinde başarılı insanlar ile profesyonel mantıkla iş yaptığınızda sorun çıkmaz demişlerdi haklılar da. Herkese tavsiye ederim.
Mevlüt KAROĞLU 11/4/2014 10:23:09 PM tarihinde yazdı.
Yılların tecrübesi saygın müşteri portföyü güvenilir hizmet ve en önemlisi saygın güleryüzlü insanlarla hizmet verdiğinizden dolayı GÜNHAN EMLAK çalışanlarını tebrik eder başarılar dilerim. Mevlüt KAROĞLU.
Selin Aksoy 10/18/2014 9:28:40 PM tarihinde yazdı.
eniyiler.net sitesi oldukça profesyoenl bir değerlendirme yapmış. Ben bu emlak firmalarından 4-5 tanesini tanıyor olsam da 1.sırada Günhan Emlak olması çok normal en az 20 yıllık bir emlak firması ve son derece güvenilir ve prensip sahibi kişiler çalıştırıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir!