Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı

İstanbul'daki Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorlari içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.

Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı Hakkında

İstanbul'daki Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorlari arasında bulunan Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı, şu ana kadar 1378 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 5.0/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Ass.Dr. Pulat Akın Sabancı için yapılan yorum ve değerlendirmeler

 • Özlem .

  1 yıl önce

  Merhaba hocam skolyos rahatsızlığı ile ilgileniyor musunuz. 3.5 yaşında bir kız çocuğu.

 • Muharrem B.

  10 ay önce

  9 yıldır parkinson hastasıyım. 2016 Aralık yılında Artık tamamen hareket edemez hale geldiğim durumda Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı hocam sayesinde ikinci hayatıma başladım. Kendisi hastalarına olan ilgisi, yaklaşımı, bilgisi ve Her zaman gülen yüzü ile çok farklı bir doktor portresi çizmektedir. Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı Hocamın 2017 Mayıs ayında Parkinson hastalığımın tedavisi için gerçekleştirdiği beyin pili operasyonu sonrasında hayatımı resmen yeniden geri aldım. Gördüğüm En düzgün insanlardan biri olan Akın Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • Muharrem B.

  6 ay önce

  Ben yaklaşık 9 yıldır parkinson hastasıyım ve artık bununla yaşamak bana bir kader gibi geliyordu. 2017 yılında Sevgili doktorum değerli insan Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı bunun bir kader olmadığını bana ifade edene kadar çok sayıda değişik ünvanlarda doktora gittim. Ama ben Akın Bey gibi hastanın psikolojisini çok iyi anlayan, konusuna son derece hakim, özverili, güleryüzlü, işine aşık ve hastalarına sürekli pozitif enerji verip onları onere eden birini bugüne kadar hiç görmedim. Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı hocamın yaptığı parkinson için beyin pili ameliyatı sayesinde hayata sanki yeniden geldim . Artık normal hayatımı sürdürüp istediğim yere gidip istediğim tüm aktiviteleri kimseye ihtiyaç duymadan yapabiliyorum. Bu nedenle; parkinsonu benim için sıradan bir hastalığa çeviren değerli Hocama çok şey borçluyum. Beyin cerrahi konusunda etrafında kim bir şey soruyorsa Doç. Dr. Pulat Akın Sabancı Hocamı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Parkinson bir son değil beyin pili ile yeniden doğmaktır. Bunun içinde önce Allah'a sonra da Hocama dua ediyorum. Muharrem Bulut