Uzm.Dr. Derya Kaşkari

İstanbul'daki Romatoloji Doktorlari içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.

Uzm.Dr. Derya Kaşkari Hakkında

İstanbul'daki Romatoloji Doktorlari arasında bulunan Uzm.Dr. Derya Kaşkari hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Uzm.Dr. Derya Kaşkari iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Uzm.Dr. Derya Kaşkari, şu ana kadar 2819 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 4.1/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Uzm.Dr. Derya Kaşkari hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Uzm.Dr. Derya Kaşkari için yapılan yorum ve değerlendirmeler

  • meriç

    2 yıl önce

    Derya hanım, gerek insani vasıfları gerekse tibbi bilgisi ile mükemmel bir doktor. Mükemmel bir insan. Babamın uzun süreli ve oldukça karmaşık gelişen hastalığı sırasında iletişim ve koordinasyon becerileri ile de pek çok doktoru organize etti, takip etti, bütün yoğunluğuna yorgunluğuna rağmen bir gün bile enerjisini kaybetmeden her şeyi takip etti ve zor günlerde hep yanımızda oldu. Bizim için her zaman özel biri olarak kalacaktır. Son yıllarda bir çok doktor ile yakın bir mesai içinde olmak zorunda kaldık.. Derya Hanımı bir başka doktor ile kıyaslamak bile mümkün değil, umarım çalıştığı hastane de farkında olur ve değerini biliyordur.