Dt. Suzan Sarıyar

İzmir'deki Dis Hekimleri içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.

Dt. Suzan Sarıyar Hakkında

İzmir'deki Dis Hekimleri arasında bulunan Dt. Suzan Sarıyar hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Dt. Suzan Sarıyar iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Dt. Suzan Sarıyar, şu ana kadar 2158 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 3.9/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Dt. Suzan Sarıyar hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Dt. Suzan Sarıyar için yapılan yorum ve değerlendirmeler

  • Arda a.

    5 ay önce

    Izmir basmane dis hastanesine,25.10.18 tarihinde. Dis hekimi Suzan sarıyar 'ın Kendisine ön 5.disime hafif aralik olmasi ve kenarinin hafif curuk olmasi sebebiyle dolgu icin gittim, "1gun sonra gel.bugun musait degilim "dedi.ertesi gun gittim.beni iceri aldiginda ve "otur" dediginde baska bir hastanin kanlari ve pislikleri lavaboda duruyordu.yikamadan ve son derece ilgisiz ve kotü bir iletisim sekli ile beni isleme aldı.islem boyunca surekli etraf ile muhabbet ediyor sanki elinin altinda insan degilde herhangi bir esya ile ilgileniyormus gibi bir calisma sekli var , son derece rahatsiz edici.agzimizdaki kanı dolgu artiklarini bosaltmaya izin vermedigi gibi , bunu talep ettigimizde azarlar gibi konusuyor.sorulara bi zahmet cevap veriyordu.islemi bitti aynanin karsisina gectigimde en ön 5.disimde kocaman bir kararti ve siyah - metal rengi dolguyu farkettim.konusurken ve gulerken kesinlikle gorunecek ve inanilmaz kotu bir goruntu vardı.bunu kendisine sordugum zaman , neden beyaz dolgu yapilmadı Veya siyah renkte dolgu yapilacaksa sorulmasi yada bilgi verilmesi gerekmiyormuydu doktor hanimdedigimde ise,son derece kustah bir sekilde bu islem bu sekilde oluyor !onu biz biliriz! Cevabini aldim.soruyorum size insanlarin dis sagligi ve goruntusu ile oynayip bozmak ve yollamak bu kadar basitmi Bu hekimler devlet hayrinami calisiyor Maas almiyormu Bu tutumlari insanlari onemsemeyip azarlamalari terslemeleri, insan yerine koymamamasinin sebebi nedir Vatandasa neden boyle davraniliyor Ozel muayenehanesine gidilmedigi ekstra ucret odenmedigi icinmidirkendisinden sikayetciyim.bu hatanin duzeltilmesi icinde elimden geleni yapacagim.ama artik insanlar madur olmasin.gereginin yapilmasinı rica ediyorum.