Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal

İzmir'deki Romatoloji Doktorlari içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.

Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal Hakkında

İzmir'deki Romatoloji Doktorlari arasında bulunan Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal, şu ana kadar 3465 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 3.8/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Yrd.Doc.Dr. Vedat İnal için yapılan yorum ve değerlendirmeler

  • fatih .

    2 yıl önce

    Ege Ünv Ramatoloji hastalıkları uzmanı Doç.Dr Vedat inana annemi ağrıları nedeniyle götürdüm anneme daha önce özelde 3 uzman hekim ve 2 adet prof dr baktı tüm hekimler anneme dokunmadan bilgisayar başından sorular sorarak tedavi etmeye çalıştırlar Dr Vedat bey hastasına dokunarak tansiyonundan tutun her türlü muayenesini yaparak kesin tehsiş koymuştur.uzun süredir türkiyede ki dr larımız bilgisayar başından kakmadan oturduğu yerden hasta bakmaktalar.vedat bey gerçek bir hekim olarak annemım tedavisini yaptı.kendisine tesekür ederim..