Prof. Dr. Hakan Yanar

Prof. Dr. Hakan Yanar

En iyi Genel Cerrahi Doktorları listesinde yer alıyor

  • 1 Yorum
  • 2601 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Prof. Dr. Hakan Yanar ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Yanar 3.5/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Prof. Dr. Hakan Yanar Toplam: 2601 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Esen k. 4/27/2016 4:09:12 PM tarihinde yazdı.
Anal fissur rahatsızlığım nedeniyle Hakan beyle tanışma imkanı buldum. Doğum yaptıktan bir ay sonra dayanılmaz acılar çekmeye başladım. Dört ay boyunca sadece salata ve çorbaya beslendim buna rağmen lavaboya gittikten sonra hergün 7 ,8 saat ağrılarım oldu psikolojim bozuldu bebeğimle ilgilenemedim.internette yaptığım araştırmalar sonucunda gittiğim 5. Doktordu Hakan bey .5 dk konuşması ameliyat için ikna olmama yetti keşke kendisini daha önce tanısaydım karşılaştığım en iyi en insancıl doktor .Anlaşmalı olduğu bir hastanede ameliyatım yapıldı.ameliyattan sonra ağrı kesici dahi istemedim . Ameliyattan sonra acın 10 san 2 ye düşecek demişti. Yanılmış çünkü 10 ken 0 oldu . Ameliyatın üstünden bir hafta geçti nasılmıyım iyiyim hem de çok iyi. Sizler de internetteki bilgi kirliliğine aldanmayın boşuna 4 ay acı çektim. Bu siteye yorum yazan ve Hakan hocamla tanışmama vesile olan herkese çok teşekkür ederim. Allahıma çok şükür ki beni sizinle karşılaştırdı Hakan hocam beni yeniden hayata döndürdünüz .

Bunlar da ilginizi çekebilir!