Prof. Dr. Haşmet Bardakçı

Prof. Dr. Haşmet Bardakçı

En iyi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları listesinde yer alıyor

  • 3 Yorum
  • 6379 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Prof. Dr. Haşmet Bardakçı ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Prof. Dr. Haşmet Bardakçı 3.5/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Prof. Dr. Haşmet Bardakçı Toplam: 6379 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Resimler

Yorumlar

RAMAZAN ÖZAY 3/17/2016 2:31:11 PM tarihinde yazdı.
Sayın Haşmet Bardakçı'yı öncelikle profesörlüğünden dolayı tebrik ediyorum.2007 yılında babamı by pas yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.
Mesut SARIKAYA 6/24/2015 4:09:06 PM tarihinde yazdı.
Kayınpederim Mustafa Sarı, Isparta ilinden Ankara'ya üç damarı tıkalı olduğu için geldi. çeşitli hastanelerde muayenesini yaptırdım, ancak çok kilolu ve şeker hastası olması nedeniyle hiçbir doktor ameliyat etmek istemedi. Ancak Yüksek İhtisas Hastanesinde Prof. Dr. Haşmet BARDAKÇI hocamız bizimle çok yakından ilgilendi ve ameliyatı başarılı bir şekilde yaptı, ameliyatın üzerinden tam bir yıl geçti ve kayınpederim tamamen sağlığına kavuştu, geçen bir yıllık süre zarfında tamamen sağlığına kavuştu, kendisine emeğinden, güler yüzü ve tecrübesinden ötürü sonsuz TEŞEKKÜRLER.
Osman KÖSE 3/3/2015 1:10:05 PM tarihinde yazdı.
Haşmet Bey gibi doktorların biz hastalar için çok büyük bir şans olduğunu söylemek isterim. Mesleğinde ne kadar başarılı ise insan ilişkilerinde de bir o kadar mükemmel bir kişilik. Türkiye'nın böyle doktorlara fazlasıyla ihtiyacı var. Üstün başarılarının artarak devam etmesi dileği ile Allah yolunu açık etsin

Bunlar da ilginizi çekebilir!