Uzm.Dr. Alı Kasım Hacım

Uzm.Dr. Alı Kasım Hacım

En iyi Akupunktur Doktorları listesinde yer alıyor

  • 3 Yorum
  • 11180 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Uzm.Dr. Alı Kasım Hacım ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Uzm.Dr. Alı Kasım Hacım 4.44/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Uzm.Dr. Alı Kasım Hacım Toplam: 11180 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Zeynep 1/1/2015 8:12:13 PM tarihinde yazdı.
Uzman Dr. Ali Kasım Hacim bey kilo verdirdiği hastaları mutlaka kilo kontrol proğramına alıyor. böylece akupunkturdan sonra asla kilo almıyorsunuz.. 2011 senesinde 35 kğ vermiştim. Kilo kontrol proğramına dahil oldum puanlarımı 200 puana çıkarmama ragmen kilo almadım. Sayesinde istediğim herşeyi yiyebiliyorum. Artık kilo almıyorum. Çünkü diyet yapmıyorum sadece dengeli besleniyorum. kendisinin değişiyle; Güneşe bağlı çalışan metabolizma saatime gore beslenmeyi öğrendim. Teşekkür ederim; Dr. bey metabolizmamı durdurmadan, diyet yaptırmadan, hepsinden önemlisi hiç aç kalmadan ve dengeli beslenmeyi öğretiğiniz için.
Pınar 12/25/2014 11:20:21 PM tarihinde yazdı.
Akupunkturda gerçekten bir numaralı doktor. Üstelik çok uygun fiyata vücut ve kulak akupunkturu yapıyor. steril iğneler kullanıyor iğneden çekinen hastalara lazer akupunktur imkanıda sunuyor. üstelik Biyoenerjiyi ücretsiz tedavi proğramına ekliyor. mutlaka istediğiniz kiloya iniyorsunuz.
SERPİL CANATAN 9/25/2014 12:31:59 AM tarihinde yazdı.
DR. ALİ KASIM HACİM''E SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM AÇ KALMADAN VERDİRDİĞİ 17 KİLODAN SONRA BEDEN VE RUH SAĞLIĞIMA YENİDEN KAVUŞTUM KALICI SAĞLIKLI BESLENMEYİ ÖĞRETTİĞİ İÇİN ONA ÇOK ŞEY BORÇLUYUM İYİ Kİ SİZİ TANIMIŞIM İYİ Kİ VARSINIZ.

Bunlar da ilginizi çekebilir!