Uzm.Dr. Barış Belgin Aktaş

Uzm.Dr. Barış Belgin Aktaş

En iyi Çocuk Alerjisi Doktorları listesinde yer alıyor

  • 2 Yorum
  • 2809 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Uzm.Dr. Barış Belgin Aktaş ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Uzm.Dr. Barış Belgin Aktaş 2.6/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Uzm.Dr. Barış Belgin Aktaş Toplam: 2809 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

cenk kayaarası 1/13/2016 11:46:20 PM tarihinde yazdı.
Belgin hanım ile kızım Hira'nın alerji problemleri sebebiyle tanıştık ...Kızım her doktoru sevmez daha kendisini görür görmez bayıldı ve hiç huysuzluk yapmadan kendisine muayene oldu ...Belgin hanım'ın pozitif yaklaşımı anlamak istediğinizi en sade şekilde kafa karıştırmadan güven vererek içimizi rahatlatarak açıklaması ve konu üzerindeki bilgi ve hakimiyetine eşimle hayran kaldık...en kısa sürede tekarar görüsecek ve kızımdaki alerji illetinden bizi kurtaracağına adımız gibi emin ve ikna olduk...Bende bir doktor çocuğu ve torunu olarak gönül rahatlığıyla aynı dertten muzdari olup kaliteli bir doktor arayan ailelere Belgin hanımı tavsiye ediyorum....CENK KAYAARASI
selami 4/14/2015 2:38:24 AM tarihinde yazdı.
Cok iyi bi doktor tavsiye ederim

Bunlar da ilginizi çekebilir!