Uzm.Dr. Metin Abdullah Telli

Uzm.Dr. Metin Abdullah Telli

En iyi İç Hastalıkları Doktorları listesinde yer alıyor

  • 2 Yorum
  • 2670 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Uzm.Dr. Metin Abdullah Telli ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Uzm.Dr. Metin Abdullah Telli 4.09/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Uzm.Dr. Metin Abdullah Telli Toplam: 2670 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Serpil 4/19/2015 10:05:23 PM tarihinde yazdı.
Benim için Dünya'nın en iyi doktoru olur kendileri ilgisi yaklaşımı ve uyguladığı tedaviden sonuç alabildiğim, hatta abartmıyorum 2 kez Hayatımı kurtaran mükemmel insan... Çokk teşekkürler :) umarım beni 2 defa ölüme terk eden Okmeydanı SSK doktorlarına örnek olursunuz.
SERPİL 3/26/2015 5:38:26 PM tarihinde yazdı.
Doktorum Metin A.Telli ile yaklaşık 1 yıl önce Zatürre tedavisi gördüğüm zaman tesadüfen tanıştım. Sonrasında aşırı bir miğde rahatsızlığı ile hastaneye gittim. zatürre de olduğu gibi bunda da teşhis konulamadı ve 3 defa gitmeme rağmen evime gönderildim. Metin Bey'e gittiğimde derhal yatış verdi ve bir buçuk günlük bir araştırma sonucunda Akut Apandisit teşhisi ile direkt ameliyata yönlendirildim. 2. defa hayatımı kurtaran sevgili doktorum Metin A. Telli alanında uzman olmakla beraber her hestalığımda yardımcı ve yönlendirici bir kişi olarak hayatımda çok önemli bir yer aldı. Kendilerine minnettarım herşeyiçin çok çokk teşekkürler. enn başarılı ve en iyi doktor Metin Abdullah Telli... :)

Bunlar da ilginizi çekebilir!