Yrd.Doc.Dr. Nida Ergin Bayık

Yrd.Doc.Dr. Nida Ergin Bayık

En iyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları listesinde yer alıyor

  • 7 Yorum
  • 9599 İnceleme
Bu İçerik Size mi Ait?
Bu içeriği değerlendirin.

İletişim Bilgileri

Yrd.Doc.Dr. Nida Ergin Bayık ile ilgili yorumlarınızı ve değerlendirmenizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz. Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Yrd.Doc.Dr. Nida Ergin Bayık 3.75/ 5 Oranında değerlendirilmiştir. Yrd.Doc.Dr. Nida Ergin Bayık Toplam: 9599 Kullanıcı tarafından incelenmiştir.

Yorumlar

Betül başkan 12/8/2016 10:44:53 AM tarihinde yazdı.
Ben 14 ağustos 2013 te 33haftalık erken doğum yapmak zorunda kaldım. Son 3hafta bacaklatım tutumıyordu Dr a daha ağrıların başında bunu söylemiştim grip olacaksın büyük ihtimal demişti ve 3hafta ağrı kesicilerle 2bastonla bile ayakta duramaz hale geldim ve bunun sebebi sadece d vitamini eksikliğiymiş. Onca acıyı boşuna çektim günde 4ağrı kesiciyi boşuna içtim ki zaten erken doğum riski için bir sürü ilaç kullanıyordum. Ayrıca bu durumdan belimde fıtık olabileceğini de düşünüldü ilk Doğumum ve 2200olan bebeğim ki 33haftadan ve bu kilo dan düşük bebekler bile normal doğabilirken ve suyunda gelmişken sezeryana alındım. Şimdi 2.hamileliğim be her ihtimalde bu da sezeryan olmak zorunda. Hadi onuda geçtim belki riskli olacaktı onu bilemem ama onca acı ve psikolojik bunalım bütün bunlar yanıma kar kaldı. bir d vitamini yüzünden. Şimdiki Dr uma sadece bacakların tutmamıştı dedim ne gördü halimi ne birşey hemen her ay DEVİT ampul içmemi d vitaminini yüksek tutmam gerektiğini söyledi. Nida hanım çok iyi güler yüzlü ama bu grip olucaksınız denip geçilecek türden birşey asla değil.
Nüket 8/3/2016 5:43:09 PM tarihinde yazdı.
Nida hanım; oldukça ilgili ve konusunda uzman bir hekim hastane çalışanları özellikle nida hanımın sekreteri telefonlara ve mesajlara her daim cevap veriyor. Doktorum iyi ve ilgili olsun derseniz tek geçerim. Malum hamilelik dönemi biz kadınlar için oldukça hassas:) Nida hanım iyi ki var. Nida hanım nereye ben oraya
güllü ulaş 8/1/2016 9:29:12 PM tarihinde yazdı.
Kendinizi ve bebeginizi tereddütsüz teslim edeceğiniz bir el.. bilgisi , donanimi, ulasilabilirligi sayesinde sıkıntili gebelik surecimi mükemmel bi şekilde atlattik ve ogluma kavustum.. ufacik bir ihtimali bile göz ardi etmeyen hastasini yakından takip eden bir hoca.. hem dogum öncesi hem dogum sonrasi ilgisi her daim devam etti. Ayrica kesinlikle sert bi doktor degil tam tersine güler yüzüyle içini isitiyor insanın. . Suanda gorev yaptığı goztepe medikal park hastanesi ve dunyalar tatlisi asistani ozge ile tam donanimli bi ekip oluşturmuştur. Bir daha dogum yapsam yine kendisine giderim..
Selda 7/2/2016 3:10:54 PM tarihinde yazdı.
Nida hanım çok olumlu pozitif ve bilgili bir insan. Benim ilk doğumum 100 kiloyu geçmeme rağmen çok başarılı bir normal doğum oldu. Gecenin bir yarısı kar yağarken kaza tehlikesi atlatarak Cerrahpaşa'dan Bahçelievler'e kendi aracıyla 15 dkda geldi. Gebeliğim sırasında her şeyimi çok yakından takip etti, bilgisine sonsuz güveniyorum. Rapor sorunu hiç yaşamadık. Negatif insanlarla arasının çok iyi olduğunu düşünmüyorum sadece:) ikinci gebeliğimin başındayım, medikalpark gop yanıbaşımda olmasına rağmen, Göztepe medikalparka geçen Nida hanıma gideceğim yine inşallah..
kenan 6/16/2016 5:51:58 PM tarihinde yazdı.
Bizde internette ki tavsiye ve iyi yorumlardan sonra eşimle tercih ettik ancak sert ve bildiğini okuyan bir doktor. Çok iyi doktordur buna kesin eminim.Ego kaldırırım yeter ki iyi doktor olsun derseniz kesin tercih edin.Bizim ilk gebelik ve sorduklarımıza ters tepkiler alıyoruz kilolara da takıntısı olan birisi karımı resmen azarlayıp yolladı açıkçası bu nedenle biz hastane değiştirdik.Tekrar ediyorum kendi bakıp size bir şey anlatmadan yollayan birisi artı olarak ameliyatlar, kontroller vs.ler için sizin günleriniz değil ona uyan zamanlar önemli.
esra 4/26/2016 12:28:57 AM tarihinde yazdı.
kesinlikle arkadasın söyledikşerine katılıyorum 7 aylık gebe iken kanamam oldu ve beni muayene edip eve yolladı rapor yazmadı sonrasında evde rahatsızlandım ve acile kalktım ve 2 gün yattım hastanede yine rapora gerek yok dedi su an 35 haftama geldim normalde 3 günde yada en fazla 5 günde bir konrtol olmam gerekirken sırrf kontrol süresi aşsında muayene parası alsın diye amniyosentez sıvım azalmış olmasına ragmen 10 günde çağırıyor güler yüzü kesnlikle samiiyetsiz ve cok sert kesinlikle tavsiye etmiyorum
merve 3/16/2016 8:37:52 PM tarihinde yazdı.
Gebeliğim ilk haftalarında kahverengi lekelenmeler yaşamaya başladım ve doktorun asistanını aradım ancak neredeyse 5 saat sonra geri dönüş yaptılar. Salı günü tekrar muayeneye gittiğimde kendiliğinden düşük yaşadığımı belittiler ve düşük sonrası iç temizlenmesi için bir ilaç verdiler. İstirahat etmeme gerek olmadığını belirttiler ve rapor vermeden yolladılar. Buraya kadar herşey tabiki olması gibiydi, bir sıkıntı yaşamadım ancak ertesi gün işe gittiğimde inanılmaz bir kasık ağrısı yaşadım , ağlayarayak Nida Hanım' ın asistanını aradım,ağrı kesici alabilir miyim diye, döneriz dediler dönmediler. Sonradan öğrendiğimde bu ilaç kullanıldığında en azından 1 günlük istirahat verilmesi gerekiyormuş, Ağrıya dayanamadığımdan işten çıktım ve doktoru arayıp bana rapor yazmasını rica ettim ancak bana rapor yazabilmeleri için tekrardan muayene olup, serum takmamız gerek ancak bundan sonra rapor verebiliriz dediler. Zaten kendilerinin düşünüp en başından vermeleri gereken rapor için mahcup olmaları gerekirken tekrardan muayeneye çağırdılar. İnsan sağlığından önce menfaatin daha öncelikli olduğu bir doktor diyebilirim. Bilgilerinize.

Bunlar da ilginizi çekebilir!